Jdi na obsah Jdi na menu
 


 Rozhovor s dvojčaty pro časopis Popcorn

24.04.2007

Tak dneska jsem si koupila popcorn a byl tam rozhovor s Joelem a Benjim. A napadlo mě to sem dát. Tak tady to je.

S novou deskou jste zabrouzdali do nových vod - hodně balad, a písnička Keep your hands of my girl je skoro hiphopová. Byl to záměr?

BENJI: Chtěli jsme udělat naši nejlepší desku.Už nejsme teenageři, někam jsme se v životě posunuli . . . A na novém albu je přirozeně tento vývoj znát.
JOEL: A jestli to byl záměr nebo náhoda? Po tom jsme nepátrali, ale vypadá to tak, že to byl nakonec náš cíl.Chtěli jsme, aby na desce byl nějaký pokrok znát, proto jsme byli taky hodně sebekritičtí! 60 písniček jsme vyhodili do koše!

Ze škatulky pop-punku jste se snažili dostat už předchozí deskou The Chronicles . . .
JOEL: To bylo naše vítezství!Nechtěli jsme mít nějakou nálepku!Komerčně sice nebyla naše minulá deska tolik úspěšná, ale svůj účel splnila.Máme větší svobodu, když můžeme dělat, co chceme!

To je riskantní, je vám jedno, co na to fanoušci?
JOEL: Mám rád Maddonu nebo Marilyna Mansona, prtože vždycky mají nový styl!
To mi přijde super!U Good Charlotte je to stejný.Abychom byli opravdu šťastní, potřebujeme zkoušet nové věci . . .

Váš aktuální singl se jmenuje Keep your hands of my girl (Ruce pryč od mý holky!).Je to o nějaké konkrétní slečně?
BENJI: Není.Vyšli jsme z vlastní zkušenosti.Dost často se nám stává, že když se objevíme v klubu nebo na párty, pozdraví nás cízí holka.Vzápětí se přiřítí její přítel a křičí: ,,Okukovali jste mojí holku!" Myslí si, že když jsme slavní, chceme sbalit každou roštěnku, kterou potkáme.A přotom jedině, po čem opravdu toužíme, je užít si příjemný večer.

Kluby a párty, děláte ještě někde DJ tak jako dřív, nebo už na to nemáte čas?
JOEL: Když zrovna nejsme na turné s Good Charlotte, je to naše druhá práce.
Pravidelně hraju v Los Angeles, pokud nemám termíny v Chicagu nebo New Yorku.
Moc mě tenhle job baví!
BENJI: Jako DJ si můžeš dělat, co chceš - já pouštím písničky, které si rád poslechnu.Proto je mi úplně jedno, co na to říkají lidé.Když si stoupnu na mixážní pultu, můžu se vyblbnout jak chci.

Rozjeli jste taky svou módní značku DCMA Collective.
Chcete konkurovat Gwen Stefani?
JOEL: (smích) Tak to určitě ne, ta nemá v téhle oblasti konkurenci!Věci od ní jsou skvělý!Nám šlo úplně o něco jiného.Rozjezd první značky MADE se nevydařil, a tak jsme museli rychle vymyslet něco dalšího.S pár práteli jsme se proto zaměřili na ,,skejťácký" oblečení, boty, doplňky atd.Rock-and-roll a móda k sobě prostě patří!

Žijete v Los Angeles, kde také číhají paparazzi . . .
Jak se s tím perete?
JOEL: Tak v každém zaměstnání se potkáš s nějakým blbcem (moje řeč!), u nás je to stejné.Nemá cenu to řešit.Jednoduše zavřu oči a čekám, že jednou to paparazzi-šílenství skončí.

A co Good Charlotte a láska?
BENJI: Zasnoubil jsem se s přítelkyní (Sophie Monk) a brzy se chceme vzít.
JOEL: V listopadu jsem se rozešel s Hilary Duff.Došlo nám, že se k sobě nehodíme.Zatímco já jsem se zklidnil, ona chtěla vymetat večírky.A to mi šlo na nervy.K našemu rozchodu přispěli i novináři, protože nám byli neustále v patách.Bylo to peklo!Od té doby všem říkám - žádné otázky na soukromí!Jo, jsem teď zamilovaný, ale na Nicole se mě neptejte!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář